Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.2 m USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis su nikelio dangos jungtimis ir PVC korpusu. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 40°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.2m USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (Jungtis A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 in) |
| Matmenys (Micro-B) | 10 x 24 x 7.6 mm (0.29 x 0.95 x 0.30 in) |
| Kabelio ilgis | 0.2 m (0.66 ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5 mm (0.14 in) |
| Laido medžiaga | Aliuminio varis |
| Laido storis | 28 AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio tinklelis 57% |
| Palaikomas pralaidumas | 480 Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugumo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |