Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.2m USB 2.0 Type A pratęsimo kabelis turi male Type A jungtį viename gale ir female Type A jungtį kitame. Jis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir pagamintas iš PVC korpuso bei tinoto vario laidininkų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB pratęsimo kabelis |
| Modelis | 0.2m USB 2.0 Type A pratęsimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.2m (0.66ft) |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type A Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Palaikoma juosta | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4mm (0.17in) |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 16mm (0.63in) |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |