Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 2.0 Type A prailginimo laidas su male į female jungtimi. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir turi PVC korpusą bei tinuotus varinius laidininkus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB prailginimo laidas |
| Modelis | 0.5m USB 2.0 Type A prailginimo laidas |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male į USB 2.0 Type A Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Laidininkų konstrukcija | Žalvaris |
| Laidininkų danga | Auksas |
| Kabelio ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininkų medžiaga | Tinuotas varis |
| Laidininkų skerspjūvis energijai | 26AWG |
| Laidininkų skerspjūvis duomenims | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugymo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4mm (0.17in) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16mm (0.63in) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |