Gembird maitinimo šaltinis ENERGENIE EG-UPS-PS3000-01 (stalinis kompiuteris, TWR, 3000VA)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 349.99
Gembird maitinimo šaltinis ENERGENIE EG-UPS-PS3000-01 (stalinis kompiuteris, TWR, 3000VA) kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 349.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21d., ketvirtadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 UPS 3000VA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-01-15
Minusai: Nėra akivaizdžių trūkumų
Specifikacija
  • Gamintojas EnerGenie
  • Modelis
    EG-UPS-PS3000-01
  • Baterijos įtampa 12 V
  • Aukštis 336 mm
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Išėjimo galios talpa 3000 VA
  • Plotis 190 mm
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 4 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Baterijos talpa 9 Ak
  • Ups topologija Line-Interactive
  • Išvesties galingumas 2400 vatų
  • Baterijos technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Aušinimo tipas Aktyvus
  • Kintamosios srovės lizdų tipai C13 jungtis
  • Gylis 467 mm
  • Forma Bokštas
  • Produkto spalva Juoda
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Svoris 28,1 kg
  • Triukšmingumo lygis 50 dB
  • Sertifikavimas CE, ISO 9002
  • RoHS atitikimas Taip
  • Galios koeficientas 0.8
  • Bangos forma Jo
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 10 - 90 %
  • Maitinimo apsaugos savybės Perkrova, perkrova, perkrova, trumpasis jungimas
  • Reakcijos laikas 10 ms
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Vardinė įėjimo įtampa 220 V
  • Šaltas paleidimas Taip
  • Pridėti laidai Įvesties maitinimo kabelis, išvesties maitinimo kabelis
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • Nominali išėjimo įtampa 220 V
  • LED indikatoriai Taip
  • Garsinis signalas (-ai) Taip
  • Palaikomų baterijų skaičius 4
  • Baterijos įkrovimo laikas 12 val
  • Ekranas LCD
  • Usb 2.0 jungčių skaičius 1
  • Modelio pavadinimas
    EG-UPS-PS3000-01
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 09 - 09:41:41
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
GEMBIRD EG-UPS-PS3000-02 UPS Energenie 3000VA Pure sine 3x Schuko 3x IEC 230V OUT USB-BF LCD Ekranas kaina
QOLTEC 53947 Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS RACK 3KVA 2400 W LCD
  • GamintojasQoltec
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
QOLTEC 53947 Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS RACK 3KVA 2400 W LCD kaina
Qoltec Nepertraukiamo maitinimo šaltinis On-line 3KVA 2.4kW LCD USB
  • GamintojasQoltec
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Liko tik: 5+ vnt.
Qoltec Nepertraukiamo maitinimo šaltinis On-line 3KVA 2.4kW LCD USB kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
QOLTEC 52282 Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS / 3kVA / 3000W / Galios koeficientas 1.0 / LCD / EPO / USB / Prisijungęs kaina
  • Įvertinimas 4.8 (6)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Green Cell Žalias Cell Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS 1800W 12V/230Vac Žalias Cell kaina
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
POWERWALK VFI 2000 TG Power Walker UPS On-Line 2000VA, 4x IEC, USB/RS-232, bokštas, EPO, LCD
  • GamintojasPower Walker
  • Įvertinimas 5.0 (4)
POWERWALK VFI 2000 TG Power Walker UPS On-Line 2000VA, 4x IEC, USB/RS-232, bokštas, EPO, LCD kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Freund Lankstymo replės (45° kampas) plotis 22mm, darbinis gylis 28mm, nerūdijančio plieno, PVC dengtos rankenos kaina
USB kabelis Logo USB- C - Žaibas 2 m aukso
USB kabelis Logo USB- C - Žaibas 2 m aukso kaina
Pelė CDEFENDER GM-511 KATANA RF 3200dpi 7P Baltas
Pelė CDEFENDER GM-511 KATANA RF 3200dpi 7P Baltas kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Kabliukas Domax, juoda, 80 mm kaina