FB likes
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Žiema visai neskatina reguliariai bėgioti, tačiau tai visai nereiškia, kad iki pavasario galima ramiai gulėti išsidriebus ir auginti riebaliuką. Neturi laiko sporto klubui, nežinai ar verta investuoti į treniruoklį arba tiesiog nenori sportuoti kitų žmonių akivaizdoje? Sprendimas – sporto salė namie. Pažiūrėk, į ką verta investuoti, kad tavo raumenys neužmigtų žiemos miegu.

Reguliarus lankymasis sporto klube reikalauja nemažai pinigų ir laiko. Fantastiškas sprendimas visiems tiems, kurie trokšta pasirūpinti savo forma –  sukurti sporto salę namie. Sportas namų sąlygomis tikrai patogus dalykas. Štai tik kelios priežastys kodėl:

  • Už treniruotes nereikia mokėti
  • Nereikia eiti iš namų ar stovėti eilėje prie norimo treniruoklio – laiko taupymo klausimas
  • Psichologinis momentas: čia nėra konkurencijos ir nereikia drovėtis savo kūno

Kokius treniruoklius pasirinkti? Kokio sporto inventoriaus reikėtų pagrindiniams pratimams?

Idealus sprendimas – jėgos staklės arba daugiafunkcinis treniruoklis. Šio tipo treniruokliai užtikrina veiksmingą beveik visų raumenų grupių mankštą. Jais galima naudotis tiek stovimoje, tiek sėdimoje padėtyje, o tai leidžia formuoti bei stiprinti tiek krūtinės ląstą, tiek nugarą, tiek pečius, bicepsus ir tricepsus.

Sėdimo gyvenimo būdo asmenims puikus sprendimas, kuris neužima daug vietos – bėgimo takelis. Priklausomai nuo asmeninių preferencijų galima bėgti ar greitai eiti. Tokie pratimai labai paprastai modeliuoja kojų raumenis: formuoja kinkas, šlaunis ir sėdmenis bei padeda efektyviai deginti riebalus. Taip ...

Skaityti daugiau