Kaina
-
Gamintojas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
TOP
Steperis Zipro Roam - Steperiai treniruokliai
Steperis Zipro Roam
 
82,99
-16 %
69,99 0-1 d. d.
(3)
Steperis S3033 HMS rožinis (17-22-104) - Steperiai treniruokliai
Steperis S3033 HMS rožinis (17-22-104)
 
60,99 1-2 d. d. (9)
Steperis su kompiuteriu TUNTURI - Steperiai treniruokliai
Steperis su kompiuteriu TUNTURI
 
69,90 1-3 d. d. (4)
Aerobinis stepas (pakyla) TUNTURI Easy - Steperiai treniruokliai
Aerobinis stepas (pakyla) TUNTURI Easy
 
21,99 1-3 d. d. (4)
Aerobinis stepas (pakyla) TUNTURI Compact - Steperiai treniruokliai
Aerobinis stepas (pakyla) TUNTURI Compact
 
29,99 1-3 d. d. (3)
Steperis S3033 HMS žalias (17-22-103) - Steperiai treniruokliai
Steperis S3033 HMS žalias (17-22-103)
 
60,99 1-2 d. d. (3)
Profesionalus stepas (pakyla) TIGUAR® - Steperiai treniruokliai
Profesionalus stepas (pakyla) TIGUAR®
 
75,90 4-6 d. d. (1)
Platformos stepui TIGUAR® 2vnt - Steperiai treniruokliai
Platformos stepui TIGUAR® 2vnt
 
25,99 4-6 d. d. (0)
Profesionalus stepas (pakyla) TIGUAR® - Steperiai treniruokliai
Profesionalus stepas (pakyla) TIGUAR®
 
75,90 4-6 d. d. (0)

Steperis – efektyvus treniruoklis, sportavimui namuose

Fizinės formos palaikymas, svorio metimas, kartais gali būti itin sunkus. Dėl šios priežasties, į pagalbą naudinga pasitelkti treniruoklius. Vienas efektyviausių ir plačiausiai naudojamų treniruoklių – steperis. Tai lipimą laiptais imituojantis treniruoklis, kuris pasižymi dideliu efektyvumu. Steperiai treniruokliai suteikia patikimą, mažai pastangų reikalaujantį treniravimąsi, kurį lengvai galite atlikti savo namuose. Negana to, steperiai gali būti naudojami net dirbant. Aerobinis kojų judėjimas gali skirtis pagal intensyvumą, tačiau, bet kokiu atveju, steperiai yra tinkami raumenų stiprinimui, svorio metimui, kraujotakos gerinimui. Dažniausiai, šie treniruokliai nebūna elektriniai ir yra nebrangūs, lyginant su kitais treniruokliais.

Ką būtina žinoti renkantis steperį treniruoklį?

Norėdami įsigyti tinkamą steperį, prieš įsigydami turėtumėte atsižvelgti į kelis, labai svarbius aspektus. Visų pirma, atsižvelkite į treniruoklio patvarumą. Steperis turėtų būti patvarus ir kompaktiškas, bet, tuo pat metu teikti naudą. Jei norite tinkamo ir kokybiško treniruoklio, atsižvelkite į rėmo kokybę. Kokybiškas steperis turės aukšto lygio rėmą, pagamintą iš metalo, o jo detalės bus patvarios ir atlaikys naudotojo svorį. Kokybiškos medžiagos, iš kurių pagamintas treniruoklis visada bus puikus pasirinkimas.

Dar vienas aspektas, į kurį naudinga atsižvelgti – dydis. Steperiai gali būti įvairių dydžių, nuo standartinio, įprasto treniruoklio dydžio iki mini steperio. Dydį svarbu pasirinkti pagal savo poreikius ir namuose turimos erdvės dydį. Jei namuose turite pakankamai vietos, naudinga rinktis didesnius, įprasto dydžio steperius. Tačiau, jei vietos neturite daug, mini steperis puikiai atliks savo funkcijas. Dažniausiai, mini steperiai būna su gumomis, kurios padeda išlaikyti pusiausvyrą ir taisyklingą laikyseną, o taip pat, prisideda prie rankų raumenų treniravimo. Mini steperiai yra kompaktiško dydžio, todėl, juos lengva su savimi pasiimti ir į kelionę. Standartinio dydžio steperiai turi rankų atramas, kuriomis galite naudotis, siekdami išlaikyti balansą. Atminkite, kuo didesnis treniruoklis, tuo jis bus brangesnis.

Pravartu atsižvelgti į tai, ar steperis turi ekraną ir įvairių, skirtingų programų pasirinkimą. Dažniausiai, steperiai turi ekranus ir programų nustatymų funkciją. Ekrane rodomas intensyvumas ir žingsniavimo duomenys, kuriuos galite reguliuoti pagal savo poreikius. Prieš pradėdami žingsniuoti, galite šiuos parametrus nusistatyti. Naudinga, jei steperis turi integruotą WiFi arba Bluetooth ryšį, kuris leis treniruotės metu klausytis muzikos, atsiliepti į skambučius. Tai labai naudingos ir reikalingos ypatybės, kurios padės lengvai stebėti treniruotės procesą, o taip pat, ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Steperiai – gera kaina perkant internetu

Aktyviai sportuokite ir palaikykite norimą fizinę formą, namuose naudodamiesi steperiu treniruokliu. Tai naudingas, efektyvus ir lengvai naudojamas treniruoklis, kuris leis pasiekti užsibrėžtų tikslų ir namus pavers sporto klubu. Siūlome platų, įvairių steperių treniruoklių pasirinkimą internetu. Čia visada žemos kainos! Akcijų metu, patinkančius steperius galite įsigyti dar pigiau.