Kaina
-
Gamintojas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Balansinė juosta, 15m x 50mm, 150 kg, geltonos sp. - Balansiniai treniruokliai
Balansinė juosta, 15m x 50mm, 150 kg, geltonos sp.
 
39,80
-9 %
36,06 4-6 d. d.
(0)
Twister with Link Spokey Wild Twist V 920949 - Balansiniai treniruokliai
Twister with Link Spokey Wild Twist V 920949
 
24,24 4-8 d. d. (0)
Balansinė pagalvė Tunturi 33cm - Balansiniai treniruokliai
Balansinė pagalvė Tunturi 33cm
 
15 € 1-2 d. d. (0)
Balansinė Tunturi platforma 41cm - Balansiniai treniruokliai
Balansinė Tunturi platforma 41cm
 
19 € 20-25 d. d. (0)
Balansinė Tunturi platforma - Balansiniai treniruokliai
Balansinė Tunturi platforma
 
20 € 1-2 d. d. (0)
Tunturi Air Stepper Pad Juodas - Balansiniai treniruokliai
Tunturi Air Stepper Pad Juodas
 
20,99 3-7 d. d. (0)
Platforma 23kg TOORX AHF-164 3in1 light 76x61x51cm - Balansiniai treniruokliai
Platforma 23kg TOORX AHF-164 3in1 light 76x61x51cm
23,60 € / mėn
235,99 1-4 d. d. (0)
Jogos Tunturi balancinis TPE padas - Balansiniai treniruokliai
Jogos Tunturi balancinis TPE padas
 
25 € 20-25 d. d. (0)
Volas Tunturi Grid 61cm - Balansiniai treniruokliai
Volas Tunturi Grid 61cm
 
36,99 3-7 d. d. (0)
Platforma 15kg TOORX AHF-199 3in1 light 76x61x51cm - Balansiniai treniruokliai
Platforma 15kg TOORX AHF-199 3in1 light 76x61x51cm
31 € / mėn
309,99 1-4 d. d. (0)

Balansiniai treniruokliai – pusiausvyros lavinimas ir fizinio aktyvumo palaikymas

Balansiniai treniruokliai suteikia puikų būdą stiprinti kūno raumenis, kurie padeda išlaikyti tinkamą laikyseną bei pagerinti koordinaciją. Jie gali būti naudojami įvairiai – paprastoms mankštoms, kardio pratimams bei profesionalioms treniruotėms. Sportas naudojant balansinius treniruoklius yra smagus ir išskirtinis. Įtraukdami į treniruotes balansinius treniruoklius paįvairinsite savo mankštas bei gausite naujos motyvacijos sportavimui. Balansiniai treniruokliai leidžia lavinti pusiausvyrą bei koordinaciją, o taip pat, stiprinti raumenis, tiesiog namuose.

Kokį balansinį treniruoklį pasirinkti?

Balansiniai treniruokliai, kaip ir daugelis kitų sporto reikmenų, gali būti kelių skirtingų tipų. Pirmasis tipas – balansinė lenta. Tai apvalios, pailgos ar net stačiakampės lentos, kurios turi plokščia paviršių ir balansuojantį, nestabilų pagrindą. Dažniausiai balansinės lentos būna medinės. Jos naudojamos pusiausvyros lavinimui, laikysenos palaikymui bei raumenų stiprinimui. Dažnai balansinė lenta dar yra vadinama balansine platforma. Yra modelių, kurie turi patogias rankenas ir leidžia atlikti pratimus rankų stiprinimui. Sekantis tipas – balansinė pagalvėlė. Tai puikus balansinis treniruoklis tiems, kurie daug laiko praleidžia sėdėdami. Mankštinantis su balansine pagalvėle malšinamas nugaros skausmas, lavinama laikysena. Dažnai pagalvėlės turi masažinį, nelygų paviršių, kuris suteikia pagalvėlei masažinių savybių. Galiausiai, yra ir balansinių diskų. Tai, dažniausiai, pripučiami, guminiai arba iš PVC medžiagos gaminami balansiniai treniruokliai, turintys disko formą. Jie, panašiai kaip ir pagalvėlės, gali turėti nelygų paviršių. Balansinius diskus galima naudoti stovint, klūpint ar net sėdint. Jie lavina koordinaciją, pusiausvyrą ir padeda palaikyti norimą fizinę formą.

Išsirinkę balansinio treniruoklio tipą, nepamirškite atsižvelgti į tai, iš ko treniruoklis yra pagamintas. Balansiniai treniruokliai gali būti gaminami iš anti-bakterinio porolono. Dažniausiai, ši medžiaga naudojama balansiniams padams gaminti. Tai patvari medžiaga, kuri suteikia tvirtą, bet elastingą paviršių, balansinėms treniruotėms. Šis porolonas sunkiai plyšta ir puikiai atstumia vandenį bei prakaitą. Balansiniai treniruokliai, o dažniausiai balansinės pagalvėlės ir diskai, taip pat, yra gaminami iš gumos arba PVC medžiagos. Tai pripučiama medžiaga, kuri pasižymi patvarumu, tvirtumu ir yra sunkiai suplėšoma. Mediena taip pat yra naudojama balansinių treniruoklių gamybai. Dažnai tai lengvojo tipo mediena, kuri naudojama balansinėms lentoms gaminti. Tai itin patvari ir didelį svorį pakelianti, lengva medžiaga.

Rinkdamiesi balansinius treniruoklius atsižvelkite į svorio limitą. Tinkamo svorio limito pasirinkimas pagal kūno tipą arba sudėjimą yra labai svarbus, kadangi jis garantuos saugų sportavimą. Rekomenduojama visada atsižvelgti į gamintojo nurodomas svorio rekomendacijas, kad galėtumėte mėgautis smagiomis ir išskirtinėmis treniruotėmis.

Balansiniai treniruokliai – draugiška kaina perkant internetu

Paįvairinkite treniruotes, lavinkite koordinaciją, pusiausvyrą bei laikyseną, į sporto užsiėmimus įtraukdami balansinius treniruoklius. Galite rinktis balansines lentas, diskus, pagalvėles ar padus ir mėgautis smagiomis, bet naudingomis mankštomis. Siūlome didelį, įvairių balansinių treniruoklių pasirinkimą internetu, už prieinamą kainą. Akcijų metu, norimus treniruoklius galite įsigyti pigiau.