Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Komoda QIU 2D1K išsiskiria juodu blizgiu paviršiumi ir trimis lentynomis, puikiai tinkančiomis drabužiams ar asmeniniams daiktams laikyti. Dureles, atsidarančias žemyn, lengva atidaryti, todėl turinys visada pasiekiamas.
|
|
|
|---|---|
| Stalo viršaus apdailos medžiaga | Folio |
| Durelių apdailos medžiaga | Folio |
| Rėmo apdailos medžiaga | Folio |
| Durelių apdailos tipas | Blizgus |
| Lentynų medžiaga | Mediena, stiklas |
| Rėmo apdailos tipas | Blizgus |
| Stalčių skaičius | Ne |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | QIU |
| Stalo viršaus spalva | Juoda |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Papildoma informacija | Be rankenų, savarankiškai surenkama, tyliai užsidarančios durelės, kiekvienoje spintoje po vieną lentyną, viršuje stiklinė lentyna, viena durelė atsidaro per vidurį |
| Veidrodis | Ne |
| Forma | Stačiakampė |
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Stilius | Modernus |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Viršutinė dangtelio dalis | Taip |
| Durelių atidarymo tipas | Atidarymas žemyn |
| Prekės spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
|
|
|
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rankenos | Ne |
|
|
|
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durelių storis | 1.6 cm |
| Aukštis | 750 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Gylis | 415 mm |
|
|
|
| Antrinės pakuotės matmenys | 66,5 x 57 x 21 cm |
| Pirminės pakuotės matmenys | 154 x 44 x 10 cm |
| Antrinės pakuotės svoris | 29 kg |
| Pirminės pakuotės svoris | 25,5 kg |
| Pakuočių skaičius | 2 |
|
|
|
| Rinkinys | Visi reikalingi montavimo priedai, Surinkimo instrukcija x1, Komoda x1 |