Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Onda komoda yra modernus ir funkcionalus saugojimo sprendimas, turintis tris duris su traukimo tipo atidarymu, dvi lentynas ir du stalčius. Jos tekstūruotas paviršius ir juodos spalvos metalinės kojos suteikia elegantišką išvaizdą.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų spalva | Juoda |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas |
| Kojų medžiaga | Metal |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Viršaus medžiaga | Šalutinė plokštė |
| Kojų spalva | Juoda |
| Lentynos | Taip |
| Durų atidarymo tipas | Traukimo |
| Stalčiai | Taip |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Durų skaičius | 3 |
| Rėmo medžiaga | Šalutinė plokštė |
| Ratukai | Ne |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ONDA |
| Priešmontuota | Ne |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų apdailos medžiaga | Laminate |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Papildoma informacija | Rinkinių nuotraukose pateikiama pavyzdinė išdėstymo su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Be rankenų, savarankiškai surenkami baldai, užraktai su tylia uždarymo sistema. |
| Saugojimo stalčių skaičius | 2 |
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 450 mm |
| Kojų aukštis | 190 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Aukštis | 850 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų storis | 18 mm |
| Kojų skersmuo | 20 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, komoda x1, visi reikalingi montavimo priedai |