Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Patalynės dėžė yra modernus saugojimo sprendimas su keturiomis stumdomomis durimis ir keturiomis lentynomis. Jos matinė juoda apdaila suteikia elegancijos, o laminato medžiaga užtikrina ilgaamžiškumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais baldais iš kolekcijos. Likę modeliai parduodami atskirai. Be rankenėlių, savarankiškai surenkami baldai. |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršaus paviršiaus medžiaga | Plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Veidrodis | Ne |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Koju medžiaga | Metal |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ABI |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Lentynos | Taip |
| Durų spalva | Juoda |
| Durų medžiaga | MDF |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Stalčiai | Ne |
| Koju spalva | Juoda |
| Durų atidarymo tipas | Stumdomas |
| Ratlankiai | Ne |
| Prieš surinktas | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Durų storis | 1.8 cm |
| Kojų aukštis | 20 cm |
| Aukštis | 880 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Gylys | 450 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pirmo paketo svoris | 37 kg |
| Pirmo paketo matmenys | 208,5 x 52 x 10,5 cm |
| Antras paketas matmenys | 71,5 x 69 x 21 cm |
| Antras paketo svoris | 40 kg |
| Pakuočių skaičius | 2 |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Komoda x1, Surinkimo instrukcija x1, Visi reikalingi montavimo priedai |