Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 384. 65 € (1)
Faro komoda – modernus baldų elementas, užtikrinantis erdvę ir eleganciją. Ji pasižymi balta matinė apdaila viršuje ir ąžuolo spalvos durimis, puikiai derančiomis bet kuriame interjere.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų spalva | Balta, ąžuolo spalva |
| Viršutinė spalva | Balta |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Papildoma informacija | Priekinės plokštės gali būti perstatytos. Nuotraukose pateikta pavyzdinė kompozicija su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Be rankenų priekinės plokštės. |
| Karkaso spalva | Balta |
| Lentynos | Taip |
| Durų apdailos medžiaga | Folio |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Viršutinės apdailos tipas | Matinė |
| Karkaso medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | FARO |
| Stalo viršaus apdailos medžiaga | Laminate |
| Ratlankiai | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Traukimo |
| Durų apdailos tipas | Matinė |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Vidinė spalva | Balta |
| Stilius | Modernus |
| Paviršiaus tipas | Lygi paviršius |
| Stalčiai | Ne |
| Karkaso apdailos medžiaga | Laminate |
| Kojų spalva | Juoda |
| Išankstinis surinkimas | Ne |
| Lentynų apdailos medžiaga | Laminate |
| Karkaso apdailos tipas | Matinė |
Svoris ir matmenys |
|
| Karkaso storis | 16 mm |
| Durų storis | 16 mm |
| Aukštis | 820 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Gylis | 420 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Antrinio paketo matmenys | 78,5 x 55,5 x 10 cm |
| Pirmo paketo matmenys | 210 x 46 x 7 cm |
| Pakuočių skaičius | 3 |
| Trečio paketo svoris | 18,8 kg |
| Pirmo paketo svoris | 31,1 kg |
| Antrinio paketo svoris | 17 kg |
| Trečio paketo matmenys | 76 x 55 x 7 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1, surinkimo instrukcija x1 |