Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni komoda su juodu matinio rėmo ir auksinėmis kojomis, turinti keturias lentynas ir keturias duris. Pagaminta iš medžio drožlių plokštės, ši komoda sujungia estetiką ir funkcionalumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Stilius | Modernus |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | JUNGLE |
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Lentynos | Taip |
| Priešmontuota | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Kojų spalva | Auksinė |
| Ratukai | Ne |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Durų spalva | Juoda |
| Papildoma informacija | Be rankenų, savarankiškai montuojamas baldas, pavyzdinis išdėstymas su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai., Rankenos: PUSH-CLICK sistema |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Durų apdailos medžiaga | Laminate |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Kojų medžiaga | Metal |
| Stalčiai | Ne |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų apdailos medžiaga | Laminate |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminate |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Viršaus spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1900 mm |
| Aukštis | 745 mm |
| Gylis | 420 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų storis | 18 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pirmos pakuotės matmenys | 195 x 43 x 9 cm |
| Antros pakuotės matmenys | 60 x 52 x 10 cm |
| Antros pakuotės svoris | 18 kg |
| Pirmos pakuotės svoris | 39 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1, surinkimo instrukcija x1 |