Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
JUNGLE komoda – modernus sandėliavimo baldas su trimis lentynomis ir matinio balto paviršiaus apdaila. Juodos metalinės kojos užtikrina tvirtą palaikymą, o baldą lengva surinkti savarankiškai.
Komodos matmenys: Aukštis: 74.5 cm, Plotis: 152 cm, Gylis: 40.5 cm.
Savybės |
|
|---|---|
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Veidrodis | Ne |
| Vidinė spalva | Balta |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Viršaus spalva | Balta |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Lentynos | Taip |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | JUNGLE |
| Durų spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo spalva | Balta |
| Durų medžiaga | MDF |
| Kojų medžiaga | Metal |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų skaičius | 3 durys |
| Ratukai | Ne |
| Stalčiai | Ne |
| Priešsurinkta | Ne |
| Kojų spalva | Juoda |
| Papildoma informacija | Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai, be rankenų, savarankiško surinkimo baldai, rankenos: PUSH-CLICK sistema |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų apdailos medžiaga | Laminate |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminate |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 74.5 cm |
| Plotis | 152 cm |
| Gylis | 40.5 cm |
| Rėmo storis | 1.6 cm |
| Durų storis | 1.8 cm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pirmos pakuotės svoris | 32.5 kg |
| Antros pakuotės svoris | 11.5 kg |
| Pirmos pakuotės matmenys | 182 x 46 x 9.6 cm |
| Antros pakuotės matmenys | 61 x 56 x 9 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1, komoda x1 |