Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakelkite savo erdvę su JUNGLE komoda, pasižyminčia elegantišku matinio juodo paviršiumi ir auksinėmis kojelėmis, kurios suteikia modernią eleganciją ir funkcionalumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Be rankenėlių priekiniai paviršiai, savarankiškai surenkama, PUSH-CLICK rankenų sistema. Nuotraukose pavaizduota pavyzdinė išdėstymo versija su kitais kolekcijos elementais, kurie yra prieinami atskirai. |
| Durų skaičius | 3 |
| Durų spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Auksinė |
| Stilius | Modernus |
| Kojelių medžiaga | Metalinis |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš drožlių |
| Polkų skaičius | 3 |
| Paviršiaus tipas | Struktūrinis |
| Išankstinis surinkimas | Ne |
| Vidinė spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1520 mm |
| Aukštis | 745 mm |
| Gylis | 420 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pirmos pakuotės svoris | 32.5 kg |
| Pirmos pakuotės matmenys | 182 x 46 x 9.6 cm |
Pakuotės turinys |
|
| Komplektacijos turinys | Komoda x1, montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |