Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Padidinkite savo erdvę su ETNA komoda. Šis stilingas baltas matinis dizainas turi 4 duris ir 4 lentynas, suteikiančias daug vietos ir be vargo patobulinti jūsų namų dekorą.
|
|
|
|---|---|
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Rėmo spalva | Baltas |
| Stilius | Modernus |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Rėmo medžiaga | Medienos drožlių plokštės |
| Medžiaga kojoms | Plastikiniai |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Durų medžiaga | MDF |
| Lentynos | Taip |
| Viršutinė medžiaga | Medienos drožlių plokštės |
| Paviršiaus tipas | Sklandžiai |
| Atidarytų durų tipas | Traukti |
| Vidinė spalva | Baltas |
| Viršutinė spalva | Baltas |
| Apšvietimas | Neprivaloma, parduodama atskirai |
| Durų spalva | Baltas |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Folija |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Viršutinio apdailos tipas | Matinis |
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 820 mm |
| Gylis | 420 mm |
| Plotis | 2000 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 3 |
| Pirmos pakuotės svoris | 31,1 kg |
| Pirmos pakuotės matmenys | 210 x 46 x 7 cm |
| Antros pakuotės svoris | 17 kg |
| Antros pakuotės matmenys | 78,5 x 55,5 x 10 cm |
|
|
|