Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama komoda PAFOS 200x42x82 pasižymi moderniu dizainu ir elegantiška balta matinė apdaila. Su keturiomis lentynomis ir pakeliamu dangčiu, ji užtikrina patogų ir lengvą prieigą prie vidinių daiktų.
Savybės |
|
|---|---|
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Balta |
| Stalčiai | Ne |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Stilius | Modernus |
| Rankenėlės | Ne |
| Paviršiaus tipas | Struktūrinis paviršius |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Papildoma informacija | Viduje spintose po viena lentyna, be rankenų, savarankiškai surenkamas baldas |
| Pakeliamas dangtis | Taip |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio medžio plaušo plokštė (MDF) |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Rėmo spalva | Balta |
| Stalo viršaus spalva | Balta |
| Ratukai | Ne |
| Vidinė spalva | Balta |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Forma | Stačiakampė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Durų storis | 1.6 cm |
| Gylis | 420 mm |
| Ūgis | 820 mm |
| Plotis | 2000 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Antrinės pakuotės svoris | 34,5 kg |
| Pirminės pakuotės svoris | 31 kg |
| Pakuotės svoris | 65,5 kg |
| Pirminės pakuotės matmenys | 210 x 46 x 7,5 cm |
| Antrinės pakuotės matmenys | 80,5 x 56 x 16,5 cm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 2 |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1 |