Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama šoninis staliukas Pafos yra modernus ir funkcionalus saugojimo sprendimas, puikiai tinkantis kompaktiškoms erdvėms. Jame yra keturios durys be rankenėlių ir pakeliamas dangtis, užtikrinantis patogų prieinamumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Koju spalva | Auksinė |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Produkto spalva | Raudona |
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Papildoma informacija | Kiekviename kabinete po vieną lentyną |
| Rankenos | Ne |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio plaušo plokštė (MDF) |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Stalo viršaus spalva | Juoda |
| Pakeliamas dangtis | Taip |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Forma | Stačiakampė |
| Stilius | Modernus |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Stalčiai | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Ratukai | Ne |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 2000 mm |
| Aukštis | 820 mm |
| Durų storis | 16 mm |
| Gylis | 420 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pirmo paketo matmenys | 2100 mm x 460 mm x 75 mm |
| Antras paketas matmenys | 805 mm x 560 mm x 165 mm |
| Paketo svoris | 65,5 kg |
| Pakuočių dėžių skaičius | 2 |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, Šoninis staliukas x1, Surinkimo instrukcija x1 |