Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PAFOS komoda su tvirtu juodo plieno rėmu ir moderniu dizainu. Dvi durys su tekstūruota apdaila užtikrina stilingą ir funkcionalų naudojimą.
Savybės |
|
|---|---|
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas |
| Durų medžiaga | MDF |
| Kojų medžiaga | Plienas |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Stilius | Modernus |
| Kojų spalva | Juoda |
| Durų skaičius | 2 |
| Stalčių skaičius | 1 |
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš dalelių |
| Stalo viršaus spalva | Balta |
| Forma | Stačiakampė |
| Polkų skaičius | 3 |
| Apšvietimas | Pardavimas atskirai |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 900 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 1500 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinys | Surinkimo instrukcija x1, Rėmas, Montavimo priedai, Komoda x1 |