Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 380. 37 € (1)
Qiu 150x41.5x75 Cm Blizgiai Balta yra kompaktiška, stačiakampė saugojimo spintelė su trimis durimis ir lentynomis. Blizgi balta apdaila suteikia modernų išvaizdą, o be rankenų dizainas užtikrina eleganciją.
Savybės |
|
|---|---|
| Rankenos | Ne |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Forma | Stačiakampė |
| Rėmo medžiaga | Vidutinio tankio plaušo plokštė (MDF) |
| Durų skaičius | 3 durys |
| Stalo viršaus spalva | Balta |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Rėmo spalva | Balta |
| Paviršiaus tipas | Struktūrinis paviršius |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Ne |
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Vidinė spalva | Balta |
| Stalčiai | Ne |
| Ratukai | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Atidaromos į save, atidaromos žemyn |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | QIU |
| Prekės spalva | Balta |
| Papildoma informacija | Viduje spintelių po vieną lentyną, savarankiškai surenkamas baldas, viršuje erdvė su stikline lentyna, viena pakeliama dalis viduryje, tyliai užsidarančių vyriai |
| Durų apdailos medžiaga | Folio |
| Stalo viršaus apdailos medžiaga | Folio |
| Lentynų medžiaga | Mediena, stiklas |
| Rėmo apdailos tipas | Blizgus |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Rėmo apdailos medžiaga | Folio |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 415 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Plotis | 1500 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Durų storis | 1.6 cm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pirmos pakuotės svoris | 25,5 kg |
| Antros pakuotės svoris | 29 kg |
| Antros pakuotės matmenys | 66,5 x 57 x 21 cm |
| Pirmos pakuotės matmenys | 154 x 44 x 10 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinys | Visi reikalingi montavimo priedai, Surinkimo instrukcija x1, Komoda x1 |