Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PAFOS komoda išsiskiria tvirtu auksiniu plieno rėmu ir moderniu dizainu, turinti dvi duris ir vieną stalčių. Jos matinė juoda paviršiaus apdaila suteikia elegancijos.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų medžiaga | MDF |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Veidrodis | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Koju medžiaga | Plienas |
| Ratukai | Ne |
| Prekės spalva | Juoda |
| Stilius | Modernus |
| Stalo viršaus spalva | Juoda |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Forma | Stačiakampė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalvų schema | Monotoniška |
| Stalčių skaičius | 1 stalčius |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Rankenėlės | Ne |
| Polkų skaičius | 3 polkos |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Koju spalva | Auksinė |
| Rėmas | Plienas DC01 (20 x 144 x 40 cm) |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų apdailos medžiaga | Folio |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių, savarankiškai surenkami baldai, kiekviename skyriuje po vieną polką |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1500 mm |
| Aukštis | 900 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Durų storis | 16 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Komoda x1, rėmas, visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |