Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Topeshop M6 140 Amatinė Komoda – elegantiškas šešių stalčių saugojimo sprendimas, idealiai tinkantis šiuolaikinėms erdvėms. Pagaminta iš tvirtos medžio drožlių plokštės, komoda pasižymi stilinga ąžuolo spalva ir matinio rėmo apdaila.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčių skaičius | 6 stalčiai |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Šiuolaikinis |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rankena(s) | Ne |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
Svoris & matmenys |
|
| Plotis | 1380 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Pakuotės svoris | 46.5 kg |
| Ūgis | 770 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |