Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
0.15 m USB 3.2 Type A į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir maksimalią galios išvestį 15W. Kabelis turi PVC korpusą, varinių laidininkų ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.15m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.15m (0.49ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis (galia) | 24AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 30AWG |
| Maksimali galia | 15W (5V 3A) |
| Palaikomas juostos plotis | 10Gbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugojimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |