Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
0.5 m USB 3.2 Type A į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jame yra auksu padengti jungtys ir patvari PVC apvalkalas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5 m USB 3.2 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5 m (1.64 pėdos) |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type B Male |
| Apvalkalo medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tinatu varis |
| Laido storis energijai | 24AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz - 7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 ir UL |