Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB 2.0 Type C į B kabelis su maksimaliu galingumu 2.5W ir palaikoma juosta iki 480Mbps. Pagamintas iš PVC korpuso ir vario laidų, turi nikelio dangos jungtis ir 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 2.0 Type C į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4mm (0.17in) |
| Laido storis galiai | 26AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
| Darbinė temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Maksimalus galingumas | 2.5W (5V 0.5A) |
| Palaikoma juosta | 480Mbps |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type B Male |
| Pin konstrukcija | Aukštos laidumo varis (C), žalvaris (B) |
| Šarvas | Aliuminio magnio tinklelis 65% |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |