Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB Type C į Lightning kabelis su USB 2.0 Type C Male jungtimi ir Lightning C94 Male jungtimi. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir turi 2.0 energijos tiekimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1 m USB Type C į Lightning kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | Lightning C94 Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Fosforinis bronzas |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (C) | 42 x 12 x 6.4 mm (1.65 x 0.47 x 0.25 colio) |
| Matmenys (Lightning) | 37.5 x 10.6 x 6 mm (1.48 x 0.42 x 0.24 colio) |
| Ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Energijos tiekimas | 2.0 |
| Spalva | Balta |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5 mm (0.14 colio) |
| Laido medžiaga | Cinkuotas varis |
| Laido storis (energijai) | 22AWG |
| Laido storis (duomenims) | 28AWG |
| Šarvas | Cinkuota vario tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimali lenkimo spindulys | 35 mm (1.38 colio) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |