Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type A į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir maksimalų galingumą 15W. Jame yra 90° dešinys kampas USB Type C jungtis, leidžianti lengviau prijungti kabelį siaurose vietose.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male 90° dešinys kampas |
| Apvalkalas | PVC |
| Laidininkas | Varis |
| Palaikomas pralaidumas | 10Gbps |
| Maksimalus galingumas | 15W (5V 3A) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Saugos įspėjimas | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte galimų pavojų. |