Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0,3 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su RJ45 M/M jungtimis palaiko 500 MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario. Kabelio minimalus lenkimo spindulys yra 72 mm, o veikimo temperatūros diapazonas siekia nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6A S/FTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3 m (0.98 pėd.) |
| Spalva | Geltona |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 in) |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nickel |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 in) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |