Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m ilgio raudonas Cat.6A tinklo kabelis su RJ45 M/M jungtimis palaiko juostos plotį iki 600MHz. Pagamintas su LSZH apvalkalu ir variniais laidais, veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Spalva | Raudona |
| Ilgis | 0.3 m (0.98 pėdos) |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | RJ45 vyriška Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 vyriška Cat.6A |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm (0.46 x 0.90 x 0.33 colio) |
| Apvalkalo skersmuo | 6.5 mm (0.26 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 78 mm (3.07 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |