Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su purpuriniu PVC apvalkalu ir variniais laidais palaiko 250MHz juostos plotį. Jame yra RJ45 male jungtys ir jis atitinka RoHS, REACH bei UL standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3 m (0.98 pėdos) |
| Spalva | Violetinė |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91 colio) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Apvalkalo medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksinė danga |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33 colio) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |