Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m ilgio Cat.6A S/FTP tinklo kabelis su pilku TPE apvalkalu palaiko juostos plotį iki 500MHz. Savybės: RJ45 male jungtys, variniai laidai ir 10 metų garantija.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3 m Cat.6A S/FTP GRS TPE tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3 m (0.98 ft) |
| Spalva | Pilka |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis + aliuminio folija |
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugojimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8 mm (0.22 in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpus | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinis lydinys |
| Pin danga | Auksinė danga |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm (0.46 x 0.90 x 0.33 in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | 100% GRS perdirbtas polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65, GRS |