Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m ilgio Cat.6A S/FTP tinklo kabelis su raudonu LSZH apvalkalu ir RJ45 male jungtimis. Palaiko juostos plotį iki 500MHz ir pagamintas iš vario su minimaliu lenkimo spinduliu 72 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Raudona |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |