Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su žaliu PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis. Palaiko 250MHz juostos plotį ir veikia temperatūrų intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 U/UTP |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Minimali lenkimo spindulys | 69mm |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Kontaktų konstrukcija | Varinės lydinys |
| Kontaktų danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |