Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kompaktiško dizaino kišeninis skaičiuotuvas, didelis LCD ekranas (8 skaitmenys), kvadratinės šaknies ir procentų skaičiavimai.m
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Pagrindinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Danga | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Raktų skaičius | 24 raktai |
| Veikimo charakteristikos | |
| Užrašas simboliais | Kvadratinis stogas |
| Keitimas tarp | Proc. |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 8 skaitmenys(ų) |
| Ekrano tipas | Lcd |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 1 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr54 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 60 mm |
| Ilgis | 8 mm |
| Aukštis | 103 mm |
| Svoris | 35 g |
| Modelio pavadinimas | SH-EL233SBBK |