Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario, kurio 26AWG storis. Jis turi patvarią LSZH apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Geltona |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys | RJ45 Male (abu galai) |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties padengimas | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3mm (0.46 x 0.85 x 0.33in) |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |