IMOU „Cue 2“ 1080p „Wi-Fi“ vidaus kamera
Jauskitės saugiau savo namuose. „Cue 2“ kamera užtikrina 1080p raišką, o naktinio matymo funkcija užtikrina aiškius vaizdus net naktį. Ji taip pat aptinka žmones ir neįprastus garsus – jei kas nors nutiks, iš karto gausite pranešimą savo telefone. Ji taip pat turi įmontuotą sireną ir platų 131° matymo lauką. Papildomas privalumas – suderinamumas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“.

Jis praneš jums apie nerimą keliančius įvykius
Nebijokite, kad į jūsų namus pateks pašalinis asmuo, o jūs apie tai nieko nesužinosite. Jei pro kamerą praeis žmogus, iš karto gausite pranešimą savo telefone. Įrenginys aptinka tik žmonių siluetus, todėl negausite nereikalingų pranešimų kiekvieną kartą, kai kas nors, pavyzdžiui, gyvūnas, pateks į jo veikimo diapazoną. Be to, įmontuotos sirenos dėka galite atbaidyti galimą įsibrovėlį.

Aptinka neįprastus garsus
Tai dar ne viskas, ką gali pasiūlyti kameros galimybės. Įrenginys taip pat aptinka neįprastus garsus – pavyzdžiui, jei vaikas pradeda verkti arba ant grindų nukrenta kas nors sunkaus, jums bus nedelsiant pranešta. Tokiu būdu visada galėsite sekti pulsą – net kai nebūsite namuose. Visa tai daro „Cue 2“ kamerą puikiai tinkančia prieškambariui, svetainei ar jauniausių šeimos narių kambariui. Magnetinis pagrindas palengvins montavimą, nes ją galėsite lengvai pritvirtinti prie įvairių metalinių paviršių.

Nieko svarbaus nepraleisite
Kamera užtikrina 131° matymo lauką, todėl galite be jokių problemų stebėti visą kambarį. Be to, įrenginys įrašo vaizdo įrašą 1080p raiška – nepraleisite nė vienos detalės. Taip pat yra naktinio matymo funkcija, kuri automatiškai įsijungia ir išsijungia. Ji naudoja pažangius IR algoritmus, kad net visiškoje tamsoje perteiktų aiškius vaizdus.

Įvairios įrašymo parinktys
Išsaugokite savo įrašus ir būtinai turėsite prieigą prie jų, jei prireiks ateityje. Kamera palaiko iki 256 GB talpos „microSD“ atminties korteles. Ji taip pat leidžia saugoti vaizdo įrašus debesyje. Pasirinkite sau tinkamą sprendimą!

Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas
„Cue 2“ kamera taip pat leis patogiai bendrauti su šeimos nariais ar namuose likusiais svečiais. Joje yra garsiakalbis ir mikrofonas su aido slopinimo funkcija, todėl galėsite laisvai kalbėtis su artimaisiais, paprašyti kurjerio palikti siuntinį prie durų, paskambinti augintiniui ar pasveikinti į vakarėlį atvykusius draugus.

Įtraukta
- Kamera
- Naudotojo vadovas
- Maitinimo šaltinis
- Maitinimo kabelis
- Varžtų rinkinys
- Montavimo plokštė
- Montavimo vietos žemėlapis
| Gamintojas | Mano nuomone |
|---|
| Modelis | 2 užuomina |
|---|
| Matrica | 1/2,9 colio 2 MP progresyvus CMOS jutiklis |
|---|
| Rezoliucija | 2 MP (1920 x 1080) |
|---|
| Naktinis matymas | Diapazonas iki 10 m |
|---|
| Objektyvas | 2,8 mm |
|---|
| Regėjimo laukas | 112° (aukštis), 58° (vertikalus), 131° (ilgis) |
|---|
| Vaizdo kodekai | H.265 / H.264 |
|---|
| Kadrų dažnis | Iki 20/30 kadrų per sekundę |
|---|
| Skaitmeninis priartinimas | Iki 16 kartų |
|---|
| Dvipusis garsas | Taip |
|---|
| Judesio aptikimas | Taip |
|---|
| Reguliuojamas aptikimo plotas | Taip |
|---|
| Neįprastų garsų aptikimas | Taip |
|---|
| „Wi-Fi“ | IEEE 802.11 b/g/n, iki 50 m atviroje erdvėje |
|---|
| Maitinimo šaltinis | Nuolatinė srovė 5 V 1 A |
|---|
| Energijos suvartojimas | < 3,1 W |
|---|
| Darbinė temperatūra | Nuo -10°C iki 45°C |
|---|
| Darbinė drėgmė | Žemiau 95 % santykinio oro drėgnumo |
|---|
| Matmenys | 66 x 33 x 109 mm |
|---|
| Svoris | 102,7 g |
|---|
| Paraiška | Imou gyvenimas |
|---|
| Palaikomos sistemos | „Android“, „iOS“ |
|---|
| Suderinamumas | „Amazon Alexa“, „Google“ asistentas |
|---|
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ iki 256 GB |
|---|