Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 20:41:27.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis turi RJ45 jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu ir atitinka RoHS, REACH bei UL standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
| Spalva | Pilkas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Pralaidumas | 250MHz |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo | 26AWG |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
| Darbo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties dangos medžiaga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3mm (0.46 x 0.85 x 0.33in) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |