Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 31 - 02:22:35.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis turi RJ45 M/M jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio, atitinka RoHS, REACH ir UL standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vario medžiaga | Varis |
| Vario storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Darbo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |