Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 02:46:40.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis palaiko 500MHz pralaidumą ir turi RJ45 male jungtis. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio ir turi minimalų lenkimo spindulį 18.6mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminis / Poliesteris |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Darbo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -25°C - 60°C (-43°F - 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Saugumo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |