Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 02:46:33.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6 U/UTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą. Pagamintas iš vario su 26AWG skersmens, veikia temperatūroje nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 3m Cat.6 U/UTP LSZH tinklo kabelis |
| Jungties tipas | RJ45 Male |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.0mm (0.71in) |
Papildoma informacija |
|
| Jungties korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
| Pakavimo tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |