Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 250MHz juostos plotį. Jis pagamintas iš vario su 28AWG skersmeniu ir turi PVC apvalkalą, tinkamą veikimo temperatūroms nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
| Spalva | Mėlyna |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84 pėd.) |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakavimo tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |