Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis, palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių padengimas | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 22.8x11.6x8.3mm (0.90x0.46x0.33in) |