Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250 MHz dažnių juostą ir turi 27 AWG storio varinį laidininką. Kabelis yra su PVC apvalkalu, veikia nuo -10 °C iki 60 °C temperatūroje ir atitinka RoHS ir REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | 5m Cat.6 S/FTP Tinklo Kabelis |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.44ft) |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Laido Storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio Tinklelis |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus Sukimo Radius | 74mm (2.91in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto Atitiktis | RoHS, REACH |