Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m ilgio Cat.6A U/UTP LSZH kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz juostos plotį. Pagamintas iš vario su 26AWG skersmens, veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5m Cat.6A U/UTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.44ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo | 26AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugojimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Įvairūs |
|
| Pakavimo tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |