Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis turi RJ45 M/M jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, jo ilgis yra 3 m, o veikimo temperatūros diapazonas yra nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84 pėd.) |
| Spalva | Oranžinė |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8 mm (0.23 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69 mm (2.72 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Pin dengimas | Auksu dengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3 mm (0.46x0.90x0.33 in) |