Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 M/M jungtis ir palaiko 250MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, 27AWG skersmens, ir turi PVC apvalkalą, tinkamą naudoti esant temperatūrai nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m Cat.6 S/FTP Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Laido Skersmuo | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio Tinklelis |
Techniniai Duomenys |
|
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |