Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą. Pagamintas iš vario su PVC apvalkalu, veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties padengimas | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |