Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir turi varinį laidininką, kurio storis 27AWG. Kabelis turi PVC apvalkalą, veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3 m (0.98 ft) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio pynimas |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74 mm (2.91 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |