Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis modernus TV stovas, pagamintas iš medžio drožlių plokštės ir laminato, pasižymi matinio paviršiaus apdaila. Jo matmenys: plotis - 1400 mm, gylis - 430 mm, aukštis - 370 mm, svoris - 26 kg.
Savybės |
|
|---|---|
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | SOHO |
| Lentynos | Taip |
| Lentynos medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Kojos | Taip |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalo viršaus spalva | Lefkas ąžuolas |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynos spalva | Juoda |
| Lentynų skaičius | 1 lentyna |
| Rėmo spalva | Lefkas ąžuolas, juoda |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rankenos medžiaga | Plastikas |
| Durų spalva | Lefkas ąžuolas |
| Surinkta | Ne |
| Rankenos spalva | Juoda |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Stalčiai | Ne |
| Lentynos apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Savarankiškai surenkamas baldas, komplektų nuotraukos rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais kolekcijos baldais. Galima įsigyti LED spintų apšvietimą. Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 370 mm |
| Plotis | 1400 mm |
| Gylys | 430 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 26 kg |
| Pakuotės aukštis | 90 mm |
| Pakuotės plotis | 435 mm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 1 |
| Pakuotės gylis | 1450 mm |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …