Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus TV stovas su kompaktišku dizainu, puikiai tinkantis mažoms erdvėms. Stovas turi dvi duris ir vieną lentyną, pagamintą iš laminato medžiagos.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršaus apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Galima įsigyti LED apšvietimą. Priekinės dalys atsidaro žemyn. Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui. Baldai, kuriuos reikia surinkti pačiam. |
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Lentynos apdailos tipas | Matinis |
| Lentynos medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynos spalva | Pilka |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Lentynos | Taip |
| Stilius | Modernus |
| Prieš surinktas | Ne |
| Pėdos | Taip |
| Stalčiai | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | SOHO |
| Rėmo spalva | Pilka |
| Rankenėlės spalva | Sidabrinė |
| Viršaus spalva | Pilka |
| Lentynų skaičius | 1 lentyna |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankenėlės medžiaga | Plastikas |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio pluošto plokštė (MDF) |
| Durų spalva | Pilka |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 370 mm |
| Plotis | 1400 mm |
| Gylis | 430 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakavimo dėžių skaičius | 1 |
| Pakuotės aukštis | 90 mm |
| Pakuotės svoris | 26 kg |
| Pakuotės plotis | 435 mm |
| Pakuotės gylis | 1450 mm |
KAIP TEISINGAI IŠSIRINKTI LENTYNAS IR DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMAS
Ar kada nors turėjote per daug vietos susidėti daiktams? Tikriausiai ne. Norint prisijaukinti šiuolaikišką gyvenimo stilių ir namuose išvengti streso, padeda organizavimas. Be to, meistriškai padarytos knygų lentynos atrodo puikiai …