Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Abeto komoda yra moderni saugojimo sistema, turinti 2 duris ir 3 lentynas, skirta drabužių ir asmeninių daiktų tvarkymui.
Savybės |
|
|---|---|
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Kojų spalva | Juoda |
| Durų skaičius | 2 |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Pakeliama viršutinė dalis | Taip |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Forma | Stačiakampė |
| Paviršiaus tipas | Struktūrinis paviršius |
| Rėmo medžiaga | Vidutinės tankio plaušo plokštė (MDF) |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Produkto spalva | Juoda |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ABETO |
| Stalčių skaičius | 1 |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių, savarankiškai surenkami baldai |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1500 mm |
| Aukštis | 820 mm |
| Gylis | 420 mm |
| Durų storis | 16 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 64 kg |
| Pakuotės matmenys | 160 x 46 x 12 cm |
| Pakuočių dėžių skaičius | 2 |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinys | Visi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1, komoda x1 |